Jak działają pakiety?
Pakiety pozwalają na wbudowanie w konstrukcję okienną czujnika, którym można sterować za pomocą aplikacji lub urządzenia.
Czujniki komunikują się w standardzie EnOcean. W ten sposób można je łatwo połączyć z ogólnodostępnymi systemami inteligentnego domu: Wibutler, Mediola, Homee, myHomeControl, Weinzierl, Somfy, Afriso, Thermokon.

Najważniejsze zadania pakietów

  • 1. Czujniki uzbrajające bądź wywołujące alarm
  • 2. Zdalne domykanie okien
  • 3. Wsparcie posuwu drzwi typu HS
  • 4. Zestawy szybowe obustronnie bezpieczne
  • 5. Okucia z zaczepami antywłamaniowymi

click

to be smart

Czujniki pozwolą na zdalne zamknięcie okien, np. gdy zbliża się silny wiatr czy ulewa, a Ciebie akurat nie ma w domu. Ułatwią także posuw drzwi typu HS i korzystanie z okien trudnodostępnych np. wysokich.

Czujniki mogą też przekazać informacje np. do elektrozaworów na grzejnikach lub klimatyzatorach, powodując ich zamknięcie. W ten sposób zminimalizujesz niepotrzebne straty energii.

click

to be safe

Czujniki pozwolą na zdalne zamknięcie okien i uzbrojenie alarmu, gdy zapomniałeś tego zrobić, a jesteś już poza domem. Wykryją także próbę włamania i wywołają alarm.

Okucia z zaczepami antywłamaniowymi oraz zestawy szybowe obustronnie bezpieczne stanowią zwiększoną odporność na włamanie, atak czy próbę wyważenia.

Ustawienia