O nas

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą firmę, specjalizującą się w produkcji handlu stolarką budowlaną (okna, drzwi, fasady, wiatrołapy, przegrody zewnętrzne i wewnętrzne, boksy kasowe, bramy garażowe, rolety. Nasza firma szybko reaguje na wymagania rynku, oferuje kompetentną i kompletną obsługę zarówno w przypadku dużych kontraktów jak i jednostkowych zleceń.

Działalność prowadzimy we własnej siedzibie w Radzyniu Podlaskim przy ulicy Wisznickiej 63, gdzie można nie tylko uzyskać fachowe doradztwo naszych konsultantów, ale również obejrzeć gotowe produkty, jakie są przez nas oferowane.

Dysponujemy dużą liczbą montażystów, dzięki czemu zlecenia wykonujemy zawsze na czas. Wśród nich zatrudniliśmy różnego rodzaju fachowców, dlatego bez problemu podejmujemy się nietypowych zleceń. Do zakupionych okien zapewniamy 5-letni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasze produkty są

Markowe

  • najwyższej jakości,
  • o najlepszych i najbardziej pożądanych cechach.

Gwarantują zdrowie i bezpieczeństwo.

Gwarancja najlepszych cen przy zachowaniu wysokiej jakości!

Dzięki szerokiemu asortymentowi możemy dobrać produkt pod konkretne wymagania klienta.

Ekologiczne

  • przyjazne środowisku,
  • nietoksyczne,
  • nieszkodliwe dla zdrowia:
    profile GREENLINE nie zawierają metali ciężkich takich jak kadm, czy ołów,
  • są w pełni dopuszczone do stosowania w obiektach użyteczności publicznej i w obiektach szpitalnych.

Ostatnie realizacje

Działając z myślą o naszych klientach mamy na uwadze indywidualne potrzeby, możliwości i oczekiwania każdego z nich. Cenimy je i respektujemy. Spełniamy wymagania naszych klientów pod każdym względem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do działu handlowego firmy VOBOS Paweł Olejniczak znajdującego się przy ulicy Wisznickiej 63 w Radzyniu Podlaskim. Zapraszamy również do naszych oddziałów które mogą Państwo znaleźć w dziale KONTAKT.